Qısa Təsvir:
Qablaşdırmadan əvvəl kompressor boşaldılır və sonra (0.049~0.088) MPa sənaye azotu ilə doldurulur.
Məhsul Ətraflı
Məhsul Etiketləri
AVTOMOBİL KONDİSİONER KOMPRESSORLARI
Soyuducu maddənin doldurulması təlimatı
1. Tozsoranla təmizlədikdən sonra təzyiqi saxlayın
2. Avtomobil boş sürətdə işləyir
3. Qaz soyuducusunu aşağı təzyiqdə sorma limanından yuyun
4. Soyuducu çənin ağzı yuxarıya doğrudur
6. Soyuducu maddənin doldurulma miqdarı avtomobil zavodunun tələblərinə uyğun olaraq hesablanmalıdır
7. Həmçinin, emiş və işlənmiş qaz təzyiq parametrləri ilə də qiymətləndirilə bilər
8. Emiş portunun (aşağı təzyiq) təzyiqi 0,2 ~ 0,3MPa-dır
9.Egzoz portu (yüksək təzyiq) təzyiqi 1.4~1.7MPa
10. Kompressor montaj boltlarının fırlanma momentini və kəmər gərginliyini ciddi şəkildə idarə edin
11. Tövsiyə olunan spesifikasiyalar M8 boltunun fırlanma momenti: 25±2Nm və kəmər gərginliyi: 700±100N-dir.
Hissə növü:Kondisioner Kompressorları
Qutu Ölçüləri:250*220*200MM